معرفی آیفون 6 با صفحه نمایش بزرگ در مراسم WWDC

نوشته شده توسط بهروز ساده on . در بخش اخبار اپل

همانطور که گفتیم احتمال اینکه آیفون ۶ به صفحه نمایش بزرگتر مجهز باشد زیاد است، اکنون خبری از یک تحلیلگر چینی که شهرت بسیاری در پیش بینی موتورولا موتو ایکس داشته منتشر شده است.

به گزارش جی اس ام، این تحلیلگر عقیده دارد که اپل در مراسم WWDC یا همان کنگره توسعه دهندگان اپل، دو گوشی آیفون را معرفی خواهد کرد. گفته شده که اپل در ابتدا 2 تا 3 میلیون دستگاه از آیفون 6 را در ماه مه ارائه خواهد کرد که صفحه نمایشی 4.7 اینچی خواهد داشت و کیفیت آن مانند آیفون 4 اینچی 640×1136 پیکسل است.

نسخه دوم این گوشی صفحه نمایش 5.7 اینچی خواهد داشت و کیفیت آن نیز بیشتر است. پیش از این نیز در گزارشی که از دیسپلی سرچ منتشر کردیم گفتیم، آیفون 4.7 اینچی کیفیت تصویری برابر 720×1280 و آیفون 5.7 اینچی کیفیتی برابر 1080×1920 خواهد داشت.

 

هر دو آیفون احتمال زیاد در مراسم WWDC معرفی می‌شوند که در ماه ژوئن (خرداد) برگزار خواهد شد. سال گذشته اپل با معرفی دو مدل آیفون، ساختار شکنی کرد و احتمال دارد که در سال‌های آینده نیز شاهد معرفی چند آیفون مختلف در طول یک سال باشیم، درست مانند کاری که سامسونگ انجام می‌دهد و دو پرچمدار را در طول یکسال معرفی می‌کند.